neriman & ahmet

dünyadaki herkesin, aynı anda, topluca intihar ederek allah'ı şaşırtmasını istiyorum; kıyamet kopamasın. gerçi arada piçlik yapanlar olur tabi kesin. ''hadi ahmet beraber atlayalım bir iki üç'' dedikten sonra, olduğu yerden ahmet'in aşağıya süzülüşünü gülerek izleyen bir neriman kesin olur mesela. o nerimanlardan biri ben de olabilirim tabii; ama ahmetin aşağıya doğru süzülüşünü ''gülerek'' izleyen nerimanlardan olmadığım konusunda size içinizi rahatlatacak şeyler söyleyebilirim isterseniz.

ama hani böyle bişey olsa, bu gerçekten olabilse, allah sırf kıyamet kopsun diye bir Adem daha yaratabilir. adam tanrı sonuçta ve kıyameti koparmak istiyor, neden bir Adem daha yollamasın ama değil mi. hem böylece biz de öldüğümüzle kalmış oluruz, değişik olur yani ne bileyim.

şimdi tekrardan yarattığı, evler arabalar yatlar katlar otlar ve boklarla dolu bomboş bir dünyaya doğacak olan 2.Adem'i düşünün. Havva'yla çocuk yapmadan ölene dek güllük gülistanlık yaşamaları elbette ki tek temennim. ya da sadece aklı selim çocuklar yapacaklarsa ona da bir diyeceğim yok. demek istediğim, yılmaz morgül gibi çocuklar yapmasınlar mesela, yılmaz morgül gibi çocuklar yapacak olan çocuklar da yapmasınlar. böyl.......................................................
..................
...........
..........

TÖBEESSST.
bütün bunlar nerden aklıma geliyor benim lan? nerden geliyor?..şu yazdıklarıma bir bakın hele.

kafam güzelliğinde sınır tanımadığını her geçen gün, değişik değişik açılardan bize göstermese her şey çok başka olabilir ama sanıyorum tanrının benim belamı verme şekli de bu.


*
esen durun.
akıllı olmanız gerektiğini zaten daha önceden öngörmüştüm.

6 yorum:

matmazel dedi ki...

haha :D iyi ki yazdın. keşke yazsa da okusam diyordum kaç gündür.

Rory dedi ki...

Hersey bizim elimizde iste..
*birde gecmeden edemicem,insanlar boktan

Süpersonik Sam dedi ki...

sen nasıl şeyler düşünüyorsun öyle :D

Adsız dedi ki...

Sen bittin kızım. Corç seni mahvedecek. Daha kötü şeyler olacak.

Adsız dedi ki...

Gülşah, kızım sendeki bu ne kafası. Ne içtiysen bana da ver. zira çok sıkılıyorum ve de çok yalnızım.

Allah

kate orange dedi ki...

ordan bakınca ben çok eğleniyo gibi mi duruyorum lan. flash tv gibi hayatım var sanıyo bazılarınız, her daim halay zılgıt falan. ayrıca banane sıkılıyosan amk. ben de sıkılıyorum napak. geldik gidiyoruz işte.

edit1: Allah'ı karıştırmayın lan.
edit2: çarpar.
edit3: çarpıyor ben gördüm.